top of page

SUNDUĞUM HIZMETLER

Türkiye genelinde danışanlarıma ihtiyaçlarına uygun çeşitli psikoloji ve danışmanlık hizmetleri sunuyorum. Terapi seanslarım iyileşme sürecinde size yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Bununla birlikte yeni şeyler keşfetmek veya kendinizi daha yakından tanımak isterseniz düzenlediğim sanat atölyelerine katılabilirsiniz. Sunduğum hizmetlere göz atabilir ve dilerseniz hemen bana ulaşabilirsiniz.

Genç Psikolog

BIREYSEL DANIŞMANLIK

Yetişkin - Ergen

Terapi seanslarımda mevcut sorunlarınızı çözmeye ve olumlu düşünce ve davranışlar geliştirmeye odaklanırız. Tepkilerinizi "yeniden şekillendirmenize" yardımcı olacağım ve yaşamın zorluklarıyla baş etmenizi sağlayacak değerli araçlar sunacağım. Bu sürece başlamak isteyen ergen ve yetişkinler ile bireysel seanslarımızı sürdürüyor olacağız. Randevu almak için bana ulaşabilirsiniz.

ATÖLYE PROGRAMI

Sanatla Keşif

Sanat aracılığı ile kendinizi tanımak, farklı açıdan bakmak ve sözle dile getiremediklerinizi anlatmak için yeni bir yol. 400 saati aşkın almış olduğum sanat psikoterapileri eğitimlerini bireysel pratiğimle harmanlayarak grup ve şirketlere özel hazırlanan sanat terapi atölyeleri düzenliyorum. Birçok kurum, üniversite, iş merkezleri sanatın iyileştirici gücüne kapılarını açtı. İş birliği oluşturmak sanat yoluyla yeni kapılar aralamak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Image by Khara Woods

Randevu almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.
0552 606 98 71

Hizmetler: Hizmetler
bottom of page