top of page

GÖRÜŞLER

5FDB49E7-92AA-464F-B782-ABDF4B55704E_edi

Benim için çok güzel bir deneyimdi. Psikoloğumuzun sakin sesi ile güzel düşüncelere dalıp sonrasında renklerin ve hayallerin dünyasına girip kalbimizde ruhumuzda keşifler yapmak ve bunları resme yansıtmak farklı bir deneyim. Arada bu tarz faaliyetlere katılmak önemli. Teşekkürler psikolog Ceren Atmaca.

Atölye Katılımcısı

IMG_0757_edited.jpg

İlk defa bu tarz bir şeye katılmış bulunuyorum ve benim için güzel bir deneyimdi. Kendimi ve düşüncelerimi gözden geçirmeme, yaratıcılığımı ortaya koymama yol açtı.

Atölye Katılımcısı

IMG_9839.PNG

Farkındalık kazandığım bir atölye oldu. Sakinliğiniz beni rahatlattı ve atölyeye kolayca adapte olabildim.

Atölye Katılımcısı

Sanat malzemeleri

Yaşamsal sürecimi sembolik şekilde dışa yansıttığım yöntemler kullanıldı. Bu çalışma Kendimle ilgili iç görümün ve kendilik keşif serüvenimin bir parçasıydı. Süreç içinde kolaj çalışması ve dans yöntemiyle öz farkındalık kazandık. Memnun kaldım. Teşekkürler.

Atölye Katılımcısı

sanat intro

İnsanın kendine dönmesi ve dışarıdaki seslerle kendi sesi arasındaki farkı fark etmesi açısından oldukça iyiydi.  Her şey için tekrar teşekkürler. Sevgiler.

Atölye Katılımcısı

Image by Jade Scarlato

Benim için farklı ve güzel bir aktiviteydi.90 dakikayı zevk alarak geçirdim. Kendimle ilgili sorular sormamı sağlayan bir aktiviteydi. Güzel ve dinlendirici buldum. Kendimi dinlemeni sağladı.

Atölye Katılımcısı

Yorumlar: Danışan Görüşleri
bottom of page